• Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474
  • Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474

Производи

Држач за трска FASTen – HTp213

1.330,00 ден

Опис

КомплетотFASTen – HTp213  се состои од држач за трска Ht213, монтажна платформа  Mp224

Држачот  за трска е една од најпотребните работи во чамецот. Компанијата BORIKA ви предлага да го решите овој проблем на многу удобен и лесен начин  – само купете држач за трска FASTEN  која се монтира на коморите на PVC  чамците. Овој држач може да ротира во сите насоки притоа овозможувајќи ни да ги поставиме трските во идеална положба. Идеални за тролин риболов или транспорт на нашите трски притоа да неводиме грижа за нивната безбедност.Конструиран да ја издржи и најсилната риба држачот FASTen – HTp213  е меѓу водечките во светот. Во секој комплет на фастен има упатство за инсталирање на истите.

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Бидете први кои ќе разгледате "Држач за трска FASTen – HTp213".

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *