• Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474
  • Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474

Производи

Заштитна лента ш – 120mm KOLIBRI

350,00 ден

Опис

Заштитна лента од KOLIBRI  широка 120mm во црна боја служи за заштита на коморите од долната страна на чамецот. Лентата се лепи на чамецот со помош на двокомпонентно полиуретанско лепило. Цената е за 1m должина.

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Бидете први кои ќе разгледате "Заштитна лента ш – 120mm KOLIBRI".

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *