• Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474
  • Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474

Производи

КОЛИБРИ воден велосипед mini Beetle  -90.000ден (по нарачка со 50% учество)

90.000,00 ден

Out of stock

Опис

Воден велосипед (педалинка)  mini Beetle  (по нарачка со 50% учество цена 90.000ден, за уплата на целата сума -10% од цената на педалинката)

 

Цврсто пластично тело со вградени пловни единици и заменливи елементи за заштита на цилиндрите, добра издржливост ви овозможува самоуверено да одите покрај крајбрежните бранови, голема  стабилност  и  брз  маневар,лесно  се  пробива  низ  помалите  бранови. Со должина  од 268cm и ширина 167cm, носивост 385kg  е  проектирана  да  може  со  неа  безбедно  да  се  возат  четворица. Голем  избор  на  бои.

 

Должина 268 cm.
Широчина 167 cm.
Материал HDPE-RM
Тежина 105 кг.
Носивост 385 кг.
Број на патници 4

 

Стандардна  опрема

заштита на цилиндри – 2бр

4  седишта со прилагодливи потпирачи .

Управувач (рул)

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Бидете први кои ќе разгледате "КОЛИБРИ воден велосипед mini Beetle  -90.000ден (по нарачка со 50% учество)".

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *