• Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474
  • Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474

Производи

КОЛИБРИ даска за веслање SUP-n-GO  -28.500ден (по нарачка со 50% учество)

28.500,00 ден

Out of stock

Опис

Даска  за веслање    SUP-n-GO  (по нарачка со 50% учество цена 28.500ден, со уплата на целата сума добивате -10% од цената на даската)

SUP-n-GO! – Даска  за веслање во должина од 3.28 m . Направено од полиетилен со ротирачко обликување.

Добра  стабилност, добро одржување курс, сигурност и брзо ракување и складирање.

Во комплет со даската  се и весла  ALU 2-PIECE .

Купете KOLIBRI SUP-n-GO! заедно со Rapid ALU 2-PIECE веслата  може да се насладувате на забавата на река,езеро или море

 

Должина 328 cm.
Широчина 82 cm.
Материал HDPE-RM
Тежина 24 кг.
Носивост 100 кг.
Број на патници 1

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Бидете први кои ќе разгледате "КОЛИБРИ даска за веслање SUP-n-GO  -28.500ден (по нарачка со 50% учество)".

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *