• Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474
  • Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474

Производи

КОЛИБРИ кајак One-Go (по нарачка со 50% учество)

35.000,00 ден

Out of stock

Опис

КОЛИБРИ  кајак   One-Go  -(по нарачка со 50% учество, цена- 35.000ден, со уплата на целата сума -10% од цената на кајакот)

 

Едноместен кајак   тип SIT-IN.   Направен от Полиетилен  HDPE-RM. Идеален за забава,лов и риболов. Стабилен, лесен,со  долг  животен  век  на   материјалот и голем  избор  на  бои.

КОЛИБРИ  One-Go! – Единечен туристички кајак со затворен кокпит  на седиштето (SIT-IN). Благодарение на формата  и малата ширина на One-GO! Има стабилно и брзо движење  во  крајбрежја,езера  и реки , што е важно за долги транзиции и повеќедневни патувања.

 

 

 

One-Go

Дoлжина 440 cm.
Ширина 61 cm.
Материал HDPE-RM
Тежина 25 кг.
Носивост 162 кг.
Број на патници 1

 

 

 

 

Стандардна опрема

 

Меко седиште

херметични одделенија за багаж ,2бр.

весла,1

2 отсека за непотопливост,

2бр.рачки за носење.

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Бидете први кои ќе разгледате "КОЛИБРИ кајак One-Go (по нарачка со 50% учество)".

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *