• Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474
  • Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474

Производи

КОЛИБРИ кајак OnWave – 300 (по нарачка со 50% учество)

25.000,00 ден

Out of stock

Опис

Колибри  кајак  OnWave 300   (по нарачка со 50% учество цена  25.000ден,со уплата на целата сума -10% од цената на кајакот)

 

Едноместен кајак  тип “Sit on top”.  Идеален за забава,лов и риболов. Стабилен, не потонува, лесен,со  долг  животен  век  на   материјалот и голем  избор  на  бои.    Направен от полиетилен  HDPE-RM.     Кајакот КОЛИБРИ   OnWave-300 е опремен со вградено седиште, потпирачи за стапала, херметички шкафче под централниот капак, отворен товар во преградата, отворен товар, монтажа за шише, вградени рачки за носење и вградено тркало за движење на кајак по  копно .  За поудобно сместување во кајакот, се нуди дополнителен додаток – меко седиште.

 

 

 

 

 

 

On-Wave 300

Должина 290 cm.
Ширина 74 cm.
Материјал HDPE-RM
Тежина 19 кг.
Носивост 150 кг.
Број на патници 1

 

 

Стандардна опрема

 

багажно одделение со ластик,

седиште,

,потпирачки за нозе

странични дршки  за носење,

држач за весло,

вградено тркало за транспорт.

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Бидете први кои ќе разгледате "КОЛИБРИ кајак OnWave – 300 (по нарачка со 50% учество)".

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *