• Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474
  • Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474

Производи

КОЛИБРИ кајак OnWave-300 camo

28.000,00 ден

Out of stock

Опис

Колибри  кајак OnWave 300 camo  (по нарачка со 50% учество цена  28.000ден,со уплата на целата сума -10% од цената на кајакот)

 

Едноместен кајак  тип “Sit on top”.  Идеален за забава,лов и риболов. Стабилен, не потонува, лесен,со  долг  животен  век  на   материјалот маскирна боја.    Направен от полиетилен  HDPE-RM.     Кајакот КОЛИБРИ   OnWave-300 camo е опремен со вградено седиште, потпирачи за стапала, херметички шкафче под централниот капак, отворен товар во преградата, отворен товар, монтажа за шише, вградени рачки за носење и вградено тркало за движење на кајакот по  копно .  За поудобно сместување во кајакот, се нуди дополнителен додаток – меко седиште.

 

 

 

 

 

 

On-Wave 300

Должина 290 cm.
Ширина 74 cm.
Материјал HDPE-RM
Тежина 19 кг.
Носивост 150 кг.
Број на патници 1

 

 

Стандардна опрема

 

багажно одделение со ластик,

седиште,

,потпирачки за нозе

странични дршки  за носење,

држач за весло,

вградено тркало за транспорт.

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Бидете први кои ќе разгледате "КОЛИБРИ кајак OnWave-300 camo".

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *