• Пон.- Саб. 8.00 - 18.00
  • Н. Ј. Вапцаров бр.3/2 MK, Делчево 2320
  • 072 714 474

Производи

Телескопски држач за сонда FASTen – Ft500

1.400,00 ден

Опис

Телескопски држач за сонда FASTen – Ft500 изработен од алуминиум со должина до 500mm што му овозможува подесување по должина на различни по големина чамци. Телескопскиот држач FASTen – Ft500 може да се монтира на било која платформа од FASTen.

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Бидете први кои ќе разгледате "Телескопски држач за сонда FASTen – Ft500".

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *