• Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474
  • Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474

Производи

Тенда за сонце ( бела, темно сива ) за моделите KM 300,KM 330, KM 280,300 и 330 DLt,КМ 330 DSL,KM 360 DSL

6.800,00 ден

Out of stock

Опис

Тенда за сонце Колибри направена от алуминиум  и отпорен  на сонце материал кој што не пропушта UV зраци. Одговара за моделите KM 300, KM 330,KM 300 D, KM 330 D, KM 280 DLt,KM 300 DLt, KM 330 DLt,KM 330 DSL и KM 360 DSL. Тендата се монтира лесно на чамецот притоа овозможувајќи  заштита од сончевите зраци.

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Бидете први кои ќе разгледате "Тенда за сонце ( бела, темно сива ) за моделите KM 300,KM 330, KM 280,300 и 330 DLt,КМ 330 DSL,KM 360 DSL".

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *