• Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474
  • Пон - Саб 8.00 - 18.00
  • Никола Ј. Вапцаров, 3/2-3, Делчево
  • 389.72714474

Производи

Транспортни тркала (сива,црна)

3.100,00 ден

Транспортни тркала за прицврстување на даската за мотор на чамецот.

Опис

Транспортни тркала за прицврстување на даската за мотор на чамецот направени од пластика.

За полесен транспорт.

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Бидете први кои ќе разгледате "Транспортни тркала (сива,црна)".

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *